Mokytojai

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

Pareigos, kvalifikacija

  1.  

Adomavičienė Zita

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Akelaitienė Birutė

Meno vadovė, šokių mokytoja ekspertė

  1.  

Aleknaitė Birutė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Ališauskaitė Vidutė

Psichologijos mokytoja

  1.  

Babaliauskas Valdas

Neformaliojo švietimo mokytojas

  1.  

Bacvinkienė Ona

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Balcul Jelena

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Baltuškonienė Valentina

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Banytė Elžbieta

Lietuvių kalbos mokytoja

  1.  

Baronienė Rimanta

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Bartašienė Gintarė

Vyresnioji socialinė pedagogė, etikos mokytoja

  1.  

Basijokienė Danutė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Bernotas Algirdas

Geografijos mokytojas

  1.  

Biktimirovaitė Jurgita

Tikybos mokytoja ekspertė

  1.  

Bingelienė Ilona

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Brazdžiuvienė Kristina

Chemijos mokytoja metodininkė

  1.  

Budrytė Neringa

Pradinio ugdymo mokytoja

  1.  

Čėplienė Marina

Pradinio ugdymo mokytoja

  1.  

Dikčiūtė Renata

Biologijos mokytoja metodininkė

  1.  

Džermeikienė Laima

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Erdogan Rima

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Fedaravičienė Živilė

Chemijos mokytoja

  1.  

Garliauskas Vidas

Lietuvių kalbos mokytojas ekspertas

  1.  

Gerulaitis Virginijus

Geografijos mokytojas

  1.  

Gudelienė Kristina

Direktorė, istorijos mokytoja metodininkė

  1.  

Gudelytė Eglė

Istorijos mokytoja metodininkė

  1.  

Jagelavičiūtė Rimantė

Lotynų kalbos mokytoja

  1.  

Imbrasienė Snieguolė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Jančienė Palmira

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Jankauskienė Violeta

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Jarmalienė Daiva

Technologijų vyresnioji mokytoja

  1.  

Jegelevičius Alvydas

Neformaliojo švietimo mokytojas

  1.  

Jonušienė Rita

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Juodelienė Violeta

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Kadytė Nijolė Liucija

Lotynų kalbos mokytoja ekspertė

  1.  

Kaplanovskienė Vilma

Dailės vyresnioji mokytoja

  1.  

Karalius Rimvydas

Neformaliojo švietimo mokytojas

  1.  

Kaukėnienė Žydrūnė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Kazlauskas Romualdas

Neformaliojo švietimo mokytojas

  1.  

Kelerienė Vigilija

Matematikos vyresnioji mokytoja, braižybos vyresnioji mokytoja,

Ekonomikos mokytoja metodininkė

  1.  

Kovaliūnienė Žana

Fizikos vyresnioji mokytoja

  1.  

Krėpšta Deividas

Istorijos vyresnysis mokytojas

  1.  

Kubilinskienė Dalia

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

  1.  

Lakutijevskis Miroslavas

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, informacinių technologijų mokytojas metodininkas

  1.  

Leonavičienė Liudmila

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Lukauskas Stasys

Muzikos mokytojas metodininkas

  1.  

Mačiulskienė Miglė

Pradinio ugdymo anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Maksvytytė Aida

Šokių mokytoja metodininkė

  1.  

Mažiulienė Gintė

Dailės vyresnioji mokytoja

  1.  

Mozurienė Asta

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Niauronytė Rūta Vilija

Lotynų kalbos mokytoja ekspertė

  1.  

Paškauskaitė Daliutė

Istorijos mokytoja metodininkė

  1.  

Pašuto Nadežda

Biologijos mokytoja ekspertė

  1.  

Paukštė Vaida

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

  1.  

Petkevičienė Lolita

Technologijų mokytoja metodininkė

  1.  

Petrilionienė Birutė

Logopedė, specialioji pedagogė metodininkė

  1.  

Pipiras Gintautas

Technologijų vyresnysis mokytojas

  1.  

Preidienė Audronė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Pukštienė Živilė

Lotynų kalbos mokytoja

  1.  

Račinskienė Violeta

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Ratkevičienė Rūta

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Rauduvaitė Asta

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, muzikos mokytoja ekspertė

  1.  

Saulėnas Dainius

Fizinio ugdymo mokytojas

  1.  

Savickas Mykolas

Biologijos vyresnysis mokytojas

  1.  

Smirnova Oksana

Prancūzų kalbos mokytoja ekspertė

  1.  

Smirnov Igor

Fizikos mokytojas metodininkas

  1.  

Staknienė Irena

Dailės mokytoja ekspertė

  1.  

Strižova Larisa

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Sveikauskienė Rūta

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Šeputienė Virginija

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Tiriuvienė Violeta

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Tiškus Mindaugas

Fizinio ugdymo mokytojas

  1.  

Trukšinienė Asta

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Turolevičienė Stasė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  1.  

Urbonienė Banguolė Daina

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Urbonienė Roma

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja

  1.  

Vaičiakauskienė Sonata

Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

  1.  

Vaitkus Gintaras

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

  1.  

Valiulienė Jurgita

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Valiušaitienė Laima

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Valiuvienė Rima

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Vasilevičius Juozas

Matematikos vyresnysis mokytojas

  1.  

Vilkauskienė Virginija

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Viršulienė Nijolė

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Visockienė Irena

Muzikos mokytoja metodininkė

  1.  

Vyšniauskienė Rasa

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Zabukienė Danutė

Muzikos vyresnioji mokytoja, neformaliojo švietimo muzikos mokytoja metodininkė

  1.  

Žukauskas Sigitas

Tikybos vyresnysis mokytojas

  • Elektroninis dienynas
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13:00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.50 - 15.35
Atkurtai Lietuvai 100
Sveika mokykla