Netradicinė ANGLŲ KALBOS pamoka

• Paskelbta: 2021-12-13

2021 m. gruodžio mėn. pradžioje III gimnazijos klasių mokiniai per anglų kalbos pamokas skaitė apie Australijos geografiją, aborigenų meną, kultūrą bei tradicijas. Informacija iš vadovėlio, nors ir įdomi, neprilygsta gyvam pasakojimui žmogaus, kuris visą gyvenimą praleido toje šalyje.

Todėl anglų kalbos mokytojos Snieguolė Imbrasienė ir Virginija Vilkauskienė suorganizavo integruotą anglų kalbos ir etninės kultūros pamoką. Gruodžio 8 d. III gimnazijos klasių mokiniai virtualiu būdu susitiko su svečiu iš Australijos – ponu Algimantu KarazIja. Pokalbio metu buvo atsakinėjama į gimnazistų užduotus klausimus apie tolimąjį žemyną. Mokiniai daugiau sužinojo apie Australiją: nuostabią jos gamtą, turtingą istoriją, išgirdo neįprastą australų tarmę. Gimnazistai liko sužavėti ir dėkojo už  įdomų pamokų turinį.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Snieguolė Imbrasienė