Susitikimas su SEB banko asmeninio biudžeto valdymo eksperte SIGITA STROCKYTE-VARNE

• Paskelbta: 2021-11-26

Lapkričio 25 d. II–IV gimnazijos klasių  mokiniai kartu su ekonomikos mokytoja Vigilija Keleriene susitiko su SEB banko asmeninio biudžeto valdymo eksperte Sigita Strockyte-Varne. SEB ekspertė supažindino mokinius su investicijų sąvoka, paaiškino, kodėl verta investuoti, papasakojo apie investavimo galimybes.

Mokiniai sužinojo, kiek reikia turėti sutaupius prieš pradedant investuoti, išmoko, kaip reikia kaupti kapitalą bei pasiskaičiuoti metų skaičių, per kurį jų investicija padvigubės. Pasak garsaus JAV ekonomisto, Nobelio premijos laureato Paul Samuelson, Investavimas neturėtų kelti emocijų. Investavimas – tai tarsi žiūrėjimas, kaip džiūsta dažai ar auga žolė. Jei norite emocijų, pasiimkite 800 USD ir vykite į Las Vegasą.

Ekonomikos mokytoja metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja Vigilija Kelerienė