SPALVŲ SAVAITĖ

• Paskelbta: 2021-11-03

Spalio 27–29 d. gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių kūrybinis projektas Spalvų savaitė. Valgau sveikai – gyvenu linksmai. Visą savaitę pradinių klasių mokiniai ir mokytojai kiekvieną dieną rengėsi tos dienos spalva, ragavo tos spalvos vaisių bei daržovių, kalbėjo apie sveiką mitybą, gamino plakatus, atliko įvairias kūrybines užduotis, dainavo dainas ir skaitė pasakas, žaidė žaidimus. Spalvų savaitę vainikavo oranžinė diena ir Helovino kaukės. Smagu, kad prie šio pradinių klasių mokinių projekto prisijungę vyresniųjų klasių mokiniai sugalvojo mažiesiems pateikti įvairių linksmų užduočių.

Renginys buvo kupinas gerų emocijų, visiems paliko puikų įspūdį. Tikimės, kad ši Spalvų savaitė taps tradicine gimnazijos švente.

Renginio koordinatorės pradinio ugdymo klasių vadovės A. Trukšinienė (3a), A. Preidienė (3b), Ž. Kaukėnienė (1b), V. Jankauskienė (1a)