Dalyvavimas projekte IMUNITETE, GELBĖK!

• Paskelbta: 2021-11-18

Jau treti metai Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos mokiniai dalyvauja Lietuvos medicinos studentų asociacjos (LiMSA) projekte „Imunitete, gelbėk!“

Lapkričio mėn. būsimieji gydytojai aštuntų klasių mokiniams Pilies pavyzdžiu vaizdžiai ir žaismingai pristatė, kas yra žmogaus imunitetas, kaip ir kodėl jis susidaro, kokios yra imuniteto rūšys ir skiepai. Papasakojo apie infekcines ligas, jų simptomus bei plitimo kelius, nuo kurių galima apsisaugoti pasiskiepijus. Mokiniai taip pat dalyvavo protmūšyje, pasitikrino ką sužinojo ir išmoko. Mokiniai puikiai atsakinėjo į pateikiamus klausimus apie ligas, užsikrėtimo būdus, skiepus demonstruodami domėjimąsi biologijos, biotechnologijų ir medicinos mokslais.

Biologijos mokytoja metodininkė Renata Dikčiūtė