KALĖDŲ MISTERIJA

• Paskelbta: 2021-12-16

2021 m. gruodžio 15 d. gimnazijos salėje vyko tradicinė Kalėdų misterija. Misterijos pagrindą sudarė Šventojo Rašto tekstai, pasakojantys apie pirmųjų žmonių nuopuolį, Išganytojo laukimą ir jo gimimą. Visi aktoriai – evangelistas, moteris, vaikas, angelas, Juozapas ir Marija – buvo mokiniai.

Misterijoje Kalėdų giesmes giedojo gimnazijos mokinių choras (vadovė muzikos vyresnioji mokytoja Danutė Zabukienė), avinėlių ir angelų šokius šoko ansamblio „Papartėlis“ šokėjų grupės (meno vadovė, šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė). Renginyje dalyvavo Soraja Bložytė-Saghaei (fortepijonas, 8b), Dainora Gaidelytė (smuikas, 8a), fortepijonu grojo kompozitorius Alvydas Jegelevičius. Renginį režisavo tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė. Gimnazijos bendruomenę pasveikino direktorė Kristina Gudelienė, gimnazijos tarybos pirmininkas Žilvinas Darulis, Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo (Kalvarijų) parapijos klebonas Jurgis Vitkovski.

Lietuvių kalbos mokytojas ekspertas Vidas Garliauskas