ŠOKOLADO KELIAS ŠIAULIUOSE

• Paskelbta: 2022-12-01

Lapkričio 18 d. 6b ir 6c kl. mokiniai kartu su klasių vadovėmis Liudmila Leonavičiene, Ginte Mažiuliene ir technologijų mokytoja Daiva Jarmaliene aplankė Šiaulių miestą. Susipažinome su miesto istorija, kuri mena jau nuo 1236 metų Saulės mūšį. Aplankėme Saulės laikrodžio aikštę,  Talkšos ežero pakrantę su „Geležinės lapės“ skulptūra, pasivaikščiojome pėsčiųjų bulvaru.

Aplankėme ,,Rūtos” fabriką ir susipažinome su šokolado istorija naujai įrengtame muziejuje bei dalyvavome edukacinėje programoje ŠOKOLADO KELIAS. Čia pamatėme kakavmedį, senovinius ir dabartinius įrankius, kurie yra reikalingi, kad šokoladas atsirastų ant mūsų stalo. Aplankę muziejų mokiniai trumpam tapo šokolado meistrais ir ,,saldžioje laboratorijoje” patys pasigamino skaniausius pasaulyje saldainius.

Dailės vyr. mokytoja Gintė Mažiulienė