Gimnazijos dalyvavimas Planet Youth tyrime

• Paskelbta: 2022-11-21

2020 m. gimnazija dalyvavo „Planet Youth“ tyrime, kurį bendradarbiaudamos atliko Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Islandijos socialinių tyrimų ir analizės centrui. Tyrimo tikslas – įvertinti tabako, alkoholio ar narkotikų vartojimo paplitimą tarp jaunimo, jaunimo emocinę sveikatą, santykį su tėvais, mokytojais, bendraamžiais, įsitraukimą į popamokinę veiklą. Šiais metais gimnazija tyrime dalyvaus antrą kartą. „Planet Youth“ tyrimas – viena iš Vilniuje įgyvendinamo islandų sukurto jaunimo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos modelio „Planet Youth“ veiklų. Tyrimas atliekamas bendradarbiaujant su Islandijos socialinių tyrimų ir analizės centru pagal jų parengtą metodologiją, grįstą ilgamete patirtimi ir moksliniais tyrimais. „Planet Youth“ modelis taikomas 32 šalyse 5 žemynuose.

Plačiau su tyrimo rezultatais galima susipažinti čia