„ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“ ŠVENČIONYSE

• Paskelbta: 2022-11-21

Lapkričio 18 d. 7al kl. mokiniams „šokti į tėvo klumpes“ teko Švenčionyse. Vienas iš mokinių tėvų pakvietė susipažino su Švenčionių rajono savivaldybės veikla, gyvai pamatyti, kaip veikia savivalda. Tai buvo pirma ,,klumpė“. Į antrąją šokti buvo ypač įdomu, mat ji savotiškai originali: tai Švenčionių vaistažolių fabrikas, ruošiantis ir tiekiantis gamtos sukurtus vaistus Lietuvos ir kitų šalių gyventojams. Čia jau daugiau kaip šimtą metų iš gimtinės laukų ir miškų suvežami vaistiniai augalai. Ši žaliava sveriama, valoma, rūšiuojama, džiovinama ir pakuojama, kad būtų tinkama žmonių sveikatinimui. Mokinius nustebino, kaip anksčiau tradicinis buvęs amatas tapo modernia pramonine veikla ir visiems teikia naudos.