TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS. KĄ REIŠKIA BŪTI EUROPOS PILIEČIU #MepaLIETUVA

• Paskelbta: 2022-11-23

2022 lapkričio 14–18 d. gimnazijoje vyko Tolerancijos savaitė.  Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo Tolerancijos namas. Visą savaitę tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė, vyr. mokytojas Sigitas Žukauskas ir etikos mokytojas Eugenijus Liutvinskis gimnazijoje organizavo pokalbius, diskusijas,  filmukų peržiūras, kūrybinius darbus pakantumo, empatijos ir bendruomeniškumo temomis. Mokiniai atliko įvairius kūrybinius darbus, įkūnijančius Tolerancijos namo idėją. Sukurtas filmukas „Kas yra tolerancija?“ III gimnazijos kl. mokiniai, padedant dailės vyr. mokytojai Vilmai Kaplanovskienei, kūrė išminties posakius šia tema ir juos vizualizavo. Mokinių darbai eksponuoti gimnazijos erdvėse.

Tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė