SOCIALINĖ ŠV. KALĖDŲ AKCIJA

• Paskelbta: 2022-12-08

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos tautinių šokių ansamblis ,,Papartėlis“ (meno  vadovė šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė) ir Liaudies instrumentų ansamblis (vadovas muzikos mokytojas metodininkas Stasys Lukauskas) gruodžio 6 d. dalyvavo socialinėje šv. Kalėdų akcijoje Rokiškio Šv. apaštalo Mato parapijos senelių globos namuose. Gimnazijos mokinių padovanoti skanėstai, šventinis labdaros koncertas ir šilta bendravimo valandėlė su senelių globos namų gyventojais suteikė daug džiaugsmo.

Gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo edukacinėje programoje Rokiškio Dvare. Liejo žvakes ir susipažino su žalvario istorija, patys pasigamino prisiminimui žalvarinius žiedelius. Kelionės dalyviai džiaugėsi prasmingai praleista diena ir naujomis patirtimis.

Birutė Akelaitienė meno vadovė