VELYKINĖS BANDELĖS

• Paskelbta: 2021-04-01

Belaukiant pavasario šventės –  šv. Velykų, su mokiniais nutarėme joms ruoštis iš anksto.  Gaminome ne tik darbelius, piešėme piešinius, bet ir kepėme skanėstus. Kaip žinia, mokiniams labai patinka bandelės. Kadangi ilgą laiką vyko nuotolinis mokymas, o mokiniai pasiilgę valgykloje kepamų šviežių bandelių, tai 4b klasės vadovė Žydrūnė Kaukėnienė pasiūlė mokiniams patiems jų išsikepti namuose. Mokiniai džiaugsmingai sutiko! Nuotolinės pamokos metu aptarėme saugaus darbo virtuvėje taisykles, siūlomą receptą, visus darbo žingsnius ir sėkmingai kibome į darbą. Ši užduotis vaikams labai patiko, ypač berniukams. Kepdami bandeles, mokiniai mokytojai siuntė savo darbo ir galutinio rezultato nuotraukas. Viskas pavyko puikiai. Bandelėmis dalinosi su savo šeima. Visi džiaugėsi. O tai labai svarbu, kai belaukiant švenčių, savo džiaugsmu gali dalintis su artimaisiais.

4b klasės vadovė Žydrūnė Kaukėnienė