ATEITIES VILNIUS

• Paskelbta: 2021-03-03

2023-aisias Vilnius minės įspūdingą sukaktį – miestas švęs 700-ąjį gimtadienį. Šiai progai paminėti sausio mėn. buvo organizuotas respublikinis konkursas „Ateities Vilnius“. Konkurso dalyviai galėjo  pasirinkti jiems aktualiausią temą ir kartu su klasės draugais, naudojantis viena pasirinkta 3D modeliavimo aplinka, sukurti, kaip atrodys futuristinis Vilniaus miestas ateityje. Mokinių kuriamas miestas turėjo atspindėti jo puoselėjamą tvarumą, mobilumą, sumanumą ir pan.

Šiame konkurse dalyvavo IIc gimnazijos klasės mokiniai Urtė Paulauskaitė ir Nikita Jankoit. Mokiniai darbą sukūrė Blender programa. Balsavimas vyko internete. Mūsų gimnazijos mokiniai laimėjo 9–12 kl. kategorijoje, surinkę 1007 balsus, ir pasirinko prizą – edukacinę pamoką su virtualios realybės akiniais.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

Informacinių  technologijų vyresnioji mokytoja Roma Urbonienė