Vilniaus miesto moksleivių technologijų olimpiada KŪRYBOS VIRUSAS 2021

• Paskelbta: 2021-02-25

2021 m. vasario 24 d. vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Vilniaus miesto II etapas „Kūrybos virusas 2021 m.“ nuotoliniu būdu – virtualioje aplinkoje, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos Ial gimnazijos klasės mokinė Barbora Radvilė Nikžentaitytė. Technologijų olimpiadai pasirengti padėjo technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje keliami tikslai – sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas; skatinti mokinius domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias; ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą; ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo ir kitus gebėjimus; pastebėti ir ugdyti gabius technologiniam ugdymui mokinius; atskleisti mokinių savitą požiūrį į tautinį paveldą, modernumą, šiuolaikiškumą, kūrybiškumą; skatinti mokytojų iniciatyvumą, bendradarbiavimą.

2021 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etape Barbora Radvilė pristatė namų projektinį – kūrybinį darbą „Italija namuose“  ir varžėsi su kitais Vilniaus miesto mokiniais mitybos veiklos grupėje.

Džiaugiamės – Barbora Radvilė Nikžentaitytė mitybos veiklos grupėje laimėjo II vietą!

Sveikiname ir didžiuojamės!

Technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė