SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ 2021

• Paskelbta: 2021-02-17

Gimnazijoje SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ 2021 buvo minima net dvi savaites: nuo vasario 1 iki vasario 14 dienos. Pirmą savaitę mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmus apie tai, kaip būti saugiems internete, diskutavo apie iškylančias grėsmes ir kaip jų išvengti, pradėjo savo kūrybinius darbus, skirtus šiai temai.

Penktų klasių mokiniai piešė ir pristatė savo plakatus. Šeštų, septintų ir gimnazijos pirmų–ketvirtų klasių mokiniai atlikto pasirinktą kūrybinę užduotį: kūrė filmuką, sudarinėjo kryžiažodį ir jį sprendė, rašė rašinėlį, kūrė skaidres, plakatus. Gimnazijos antrų klasių mokiniai, pasirinkę programavimo modulį, rašė programas, jas testavo ir pristatė savo klasės draugams.

Mokinius konsultavo IT vyresnioji mokytoja Roma Urbonienė ir mokytoja metodininkė Vaida Paukštė.