Pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda LIETUVOS LAISVĖS SPALVOS, skirta VASARIO 16–ajai paminėti

• Paskelbta: 2021-02-11

Pradinių klasių mokiniams vasario pirmą ir antrą savaitę vyko dailės pamokos tema „Lietuvos laisvės spalvos“. Kartu su dailės mokytojomis mokiniai aptarė, kuo mums svarbi laisvė ir gyvenimas nepriklausomoje valstybėje, prisiminė Lietuvos trispalvės vėliavos simbolines spalvų reikšmes. Per dailės raiškos pamokas visų pradinių klasių mokiniai geltona, žalia ir raudona spalvomis piešė piešinius apie Lietuvą, gyvenimą laisvoje šalyje ir savo svajones apie Lietuvos ateitį. Per dailės ir technologijų pamokas 1AD, 2AD, 2B, 3AD ir 4AD klasių mokiniai iš įvairių medžiagų konstravo erdvines formas (figūrėles, objektus) ir dekoravo jas Lietuvos vėliavos spalvomis. Savo kūrinius mokiniai pristatė klasės draugams per virtualias pamokas, papasakojo, kas jiems buvo svarbu kuriant, kokias idėjas norėjo perteikti dailės raiškos priemonėmis.

Pradinukai mokėsi tinkamai nufotografuoti savo kūrinius.

Kviečiame aplankyti virtualią parodą ,,Lietuvos laisvės spalvos“.

Dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė, dailės mokytoja ekspertė Irena Staknienė