Projektinis darbas PASAULIO VALGIAI

• Paskelbta: 2021-02-01

Visi leidžiame laiką namuose, tai yra puikus metas patyrinėti skirtingas pasaulio virtuves. Technologijų mokytoja Lolita Petkevičienė atrinko sąrašą pasaulio virtuvių ir pasiūlė III gimn. klasių mokiniams, besimokantiems technologijų programos „Turizmas ir mityba“, virtualiai pakeliauti po pasaulį, pristatyti patinkančios šalies lankytinas vietas, pagaminti tos šalies  tradicinį patiekalą. Vienuoliktokų tarpe populiariausia virtuvė yra itališka, su savo kvapų, spalvų, skonių ir tekstūrų mišiniu; toliau rikiuojasi aštrioji Meksikos virtuvė, pasižyminti savo aromatų įvairove, plačiu įvairių prieskonių naudojimu, spalvingu dekoravimu. Populiariausiųjų sąrašą užbaigia japoniška virtuvė, kurioje be galo vertinamas grynumas, paprastumas ir saikas. Tad traukite keptuves ir pirmyn į skonių kelionę!

Technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė