Integruota klasės valandėlė MANO ŠIRDIES HIMNAS VASARIO 16–osios dienos proga

• Paskelbta: 2021-02-11

Gimnazijos 6b ir 6d klasių vadovės Daiva Jarmalienė ir Danutė Zabukienė vedė integruotą klasės valandėlę Vasario 16-ajai paminėti „Mano širdies himnas“. Mokiniai klausėsi dainų – V. Kernagio „Šaukiu aš tautą“, K. Mašanausko „Kokia nuostabi, Lietuva esi“, A. Mamontovo „Geltona žalia, raudona“, Arto ir Kastanedos „Lietuva – mano daina“, M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“. Danutė Zabukienė papasakojo apie dainas, pakeliančias širdies dvasią, tarsi neoficialius Lietuvos širdies himnus. Daiva Jarmaliene su mokiniais apsvarstė pagaminti knygų skirtukus pagal klasės valandėlės temą.

Reikėtų pasidžiaugti, kad abiejų klasių mokiniai liko patenkinti netradicine klasės valandėle Vasario 16–osios dienos išvakarėse. Tad ir toliau planuojame integruotas klasių veiklas.

Technologijų vyresnioji mokytoja  Daiva Jarmalienė,
Muzikos vyresnioji mokytoja Danutė Zabukienė