LIETUVOS MOKSLŲ AKADEMIJOS SKYRIUS MOKSLININKŲ RŪMAI ORGANIZUOJA GIMNAZIJOS MOKINIAMS PASKAITAS

• Paskelbta: 2021-03-01

Kovo 18 d. per 3 pamoką organizuojamas nuotolinis susitikimas su dr. Agne Čivilyte 7 klasių mokiniams tema „Marija Gimbutienė – garsi archeologė“.

Kovo 16 d. per 3 pamoką organizuojamas nuotolinis susitikimas su dr. Agne Čivilyte I ir III gimnazijos klasių mokiniams tema „Garsi archeologė Marija Gimbutienė ir jos sėkmės istorija“.

Kovo 2 d. per 6 pamoką organizuojamas nuotolinis susitikimas su prof. Rita Aleknaite-Bieliauskiene II gimnazijos klasių mokiniams tema „Dainininkai mecosopranai“.

Balandžio 16 d. per 6 pamoką organizuoti ir vykdyti nuotolinį susitikimą su akad. prof. habil. dr. Algirdu Vaclovu Valiuliu 8 klasių mokiniams tema „Iš geležinkelių istorijos“.