ANGELŲ TAKAIS

• Paskelbta: 2024-06-10

Birželio 5 d. 7cl kl. mokiniai turėjo galimybę pamatyti virtualios realybės filmą „Angelų takais”. Šis filmas yra paremtas garsaus lietuvių dailininko M. K. Čiurlionio kūryba ir yra prestižinių tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatas. Kūrinį sukūrė jauni menininkai K. Buožytė ir V. Žukas.

Filme galima išvysti garsių M. K. Čiurlionio paveikslų fragmentus – „Ramybė”, „Aukuras”, „Saulė”, kt. Taip pat filme skamba M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus M. Urbaičio muzika. Tai pažintinis ir emocingas kūrinys, kuris teikia daug teigiamų emocijų.

Įdomu, kad filmo pabaigoje mokiniai galėjo palyginti, kaip šią temą interpretuoja dirbtinis intelektas. Vis dėlto, M. K. Čiurlionio meninė kūryba mokiniams patiko labiau.

Liudmila Leonavičienė, 7cl klasės vadovė