Paskutinio skambučio šventė IŠPLAUKS, TAVO LAIVAS IŠPLAUKS…

• Paskelbta: 2021-05-21

2021 m. gegužės 21 d. nuskambėjo XIV-osios gimnazistų laidos Paskutinis skambutis. Mokinius pasveikino gimnazijos direktorė Kristina Gudelienė, mokinių tarybos atstovai – Ainius Marazas ir Mingailė Stanionytė, daina sveikinimą palydėjo Ernesta Verikaitė. Paskutinį kartą mokyklos kieme nuskambėjo pačių abiturientų pasirodymai: Vakarė Mozuraitė deklamavo Vytauto Mačernio eiles, muzikinį pasirodymą parengė Karolina Bakanauskaitė (vokalas) ir Nora Navardauskaitė (gitara), renginį vedė Gustas Akstinas ir Paulius Kiljonas.  Dvyliktokai  naujiesiems gimnazijos šeimininkams – vienuoliktokams – įteikė mokyklos raktą ir testamentą, skambėjo nuoširdūs padėkos žodžiai mokytojams  ir auklėtojoms Danutei Basijokienei ir Liudmilai Leonavičienei, lydėjusioms juos kiekviename žingsnyje.

Tariame nuoširdų ačiū visiems, padėjusiems mums užaugti, ir linkime sėkmės ateities kartoms!

Nora Navardauskaitė, IV a klasės gimnazistė