MUZIKINIS KŪRYBINIS PROJEKTAS – KURIU REPĄ „MANO GYVENIMAS“

• Paskelbta: 2021-05-07

2021 m. kovo–balandžio mėn. 6–8 ir I–II klasių mokiniai kartu su muzikos mokytoja Danute Zabukiene, nusprendė rengti kūrybinį muzikinį projektą – kuriu repą Mano gyvenimas.  Projekto tikslas – suteikti paaugliams galimybę per kūrybos procesą reflektuoti savo jausmus bei išgyvenimus ir jais pasidalyti su bendramoksliais. Mokiniai kūrė žodžius, rinko beatą (muzikos akompanimentą), montavo klipą ar užsklandą ir įrašė savo repavimą į garso takelį. Daugumai mokinių tai pavyko puikiai. Gausiausiai dalyvavo 5–8 klasių mokiniai, kūrybingumu ypač išsiskyrė šeštos klasės.

„Man labai patiko šis repo konkursas, nes jame tu gali kūrybiškai pasitelkti fantaziją ir sukurti savo repą. Aš kūriau repą ne viena, o su savo klasės draugais, mums sekėsi labai gerai, smagiai praleidom laiką, tik buvo šiokių tokių sunkumų dėl karantino, kaip visiems įrašyti repą ar nufilmuoti klipą. Man labai patinka tokio tipo konkursai, tai būtų labai smagu, jei šis projektas tęstųsi, vyktų kitais metais. Taip pat mes per muzikos pamokas klausėme kitų klasių repus, tai man visų repai yra savaip labai įdomūs ir labai smagūs. Labai noriu padėkoti mokytojai, kad sugalvojo tokį repų konkursą“. /Rūta, 6 kl.

Ačiū už nuoširdų darbą ir bendrystę, džiaugiuosi ir didžiuojuosi mokiniais.

Muzikos mokytoja Danutė Zabukienė