SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RUSŲ DRAMOS AKTORE JEKATERINA MAKAROVA

• Paskelbta: 2021-04-22

Balandžio 21 d. I bl gimnazijos klasei per rusų kalbos pamoką įvyko susitikimas su Lietuvos rusų dramos teatro aktore Jekaterina Makarova. Nuotoliniame susitikime mokiniai išgirdo bei pažino tikrą teatrą ir jo aktorių gyvenimą už scenos ribų. Gimnazistai pamatė trumpas spektaklio „Hamletas“ ištraukas ir jas aptarė su aktore. Taip pat aktorė papasakojo, kas paskatino ją žengti aktorystės keliu, pasidalino pirmuoju spektakliu bei įspūdžiais, kuriame ji vaidino. Įdomu, kad parodė kelis pratimus, kaip galima greičiau bei lengviau atsiminti tekstus ir lavinti kalbos rišlumą.

Dėkojame Lietuvos rusų dramos teatro aktorei Jekaterinai Makarovai ir rusų kalbos mokytojai Liudmilai Leonavičienei už suteiktą galimybę iš arčiau pažinti teatro pasaulį.

Kamilė Dulko I bl gimnazijos klasės mokinė