Protmūšis ŽALIOJI ODISĖJA. JAUNUČIAI‘21

• Paskelbta: 2021-04-30

Balandžio 29 d. vyko šalies 6–7 kl. mokinių aplinkosauginio projekto „Žalioji olimpiada” protmūšis „Žalioji odisėjaJaunučiai ‘21”.  Protmūšyje dalyvavo 150 komandų iš įvairių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų. Mūsų gimnaziją atstovavo 2 komandos – „EKObosai” ir „Jaunieji gamtininkai”.

Džiugu, kad komanda „EKObosai“ pateko į geriausiųjų gretas ir laimėjo 3-ią vietą!

Sveikiname trečios vietos nugalėtojus: Aistę Špokaitę, Rūtą Norkutę, Mantą Puplesį, Pauliną Repšytę, Sorają Bložytę-Saghaei, Kamilę Suško!

Taip pat džiaugiamės, kad komanda „Jaunieji gamtininkai“pateko į pirmąjį dvidešimtuką iš 140 dalyvavusiųjų komandų.Sveikiname jos narius: Ūlą Girdzevičiūtę, Smilę Klezytę, Orestą Šetkutę, Paulą Burokaitę, Gloriją Ališauskaitę, Mitą Stravinską ir Ernestą Baublį.

Sveikiname gimnazijos biologijos mokytoją metodininkę Renatą Dikčiūtę, chemijos mokytoją Živilę Fedaravičienę ir biologijos vyresnįjį mokytoją Mykolą Savicką, kurie padėjo mokiniams pasiruošti protmūšiui.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės!