Akcija: PENKIOS MĖGSTAMIAUSIOS KNYGOS, PERSKAITYTOS 2019 m.

• Paskelbta: 2020-02-04

Mielieji 1−10 klasių mokiniai,
vasario mėnesį kviečiame dalyvauti akcijoje
„Penkios mėgstamiausios knygos, perskaitytos 2019 m.“,

kurią organizuoja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi.

Įdomu sužinoti kas paskatino šias knygas perskaityti, iš kur jas gavote, ką patartumėte knygų kūrėjams, leidėjams, mokytojams, bibliotekininkams.
Labiausiai patikusių dešimt knygų surašykite anketoje pasirinkta tvarka. Nurodykite knygos autorių, pavadinimą, leidimo metus. Parašykite savo vardą, pavardę, klasę.

Anketas prašome atiduoti pradinių klasių, lietuvių kalbos mokytojams arba gimnazijos bibliotekos vedėjai iki kovo 2 dienos.

Anketą galima užpildyti ir internetu, adresu:   (http://bit.ly/2rLBOtm)

Gerbiamieji pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytojai, kviečiame paraginti savo mokinius dalyvauti akcijoje.

Organizatorės:
Bibliotekos vedėja Sigita Pečkaitienė