LIETUVOS MOKINIŲ LOTYNŲ KALBOS IR ANTIKOS KULTŪROS OLIMPIADA

• Paskelbta: 2020-01-15

Sausio 10 d. į Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros Vilniaus miesto olimpiadą Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje susirinko per pusšimtį dalyvių. Šmaikščia scenine antikinio mito apie aukso obuolį interpretacija svečius pradžiugino klasikinės gimnazijos mokiniai. Vadovaujami lotynų kalbos mokytojo Vido Garliausko įvairių klasių mokiniai scenoje prašneko lotyniškai ir pavirto dievais, deivėmis, kitomis mitinėmis būtybėmis. Scenografiją ir kostiumus mokiniai sukūrė drauge su mokytojomis Ginte Mažiuliene, Vilma Kaplanovskiene ir Daiva Jarmaliene.

Tarp olimpiados laureatų, pretenduojančių dalyvauti šalies etape, 6 klasikinės gimnazijos mokiniai: Rūta Karklytė, Urtė Kovaitė, Augustinas Baublys, Orestas Gaivenis, Noja Rudėnaitė, Andrius Žukauskas; lotynų kalbos juos moko mokytojai Liucija Nijolė Kadytė ir Vidas Garliauskas.