MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

• Paskelbta: 2020-01-24

2020 m. sausio 23 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Susirinkusi publika atidžiai klausėsi mokinių atliekamų eilių. Vertinimo komisijos nariai skaitovus vertino dviejose amžiaus grupėse: 5–8 klasių mokinių grupė ir 9–12 klasių mokiniai.

Iš skaitomų eilių galima buvo pajusti, kad konkurse dalyvavo kūrybingi ir iškalbingi skaitovai. Konkursas parodė, kad skaitovai domisi klasikine ir naujausia literatūra, atsiskleidė mokinių kūrybiškumas. Tokie renginiai gimnazijoje padeda puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Vertinimo komisija nutarė, kad Vilniaus miesto Meninio skaitymo konkurse 5–8 klasių grupėje mokyklai atstovaus 7al klasės mokinė Kamilė Merkelytė (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė) ir 8c klasės mokinys Augustinas Punis (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Ratkevičienė). Konkursas vyks 2020 m. sausio 30 d. Vilniaus Žemynos progimnazijoje. Vilniaus miesto 9–12 klasių grupei atstovaus 11a klasės mokiniai Gustas Akstinas ir Vakarė Mozuraitė (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Danutė Basijokienė). Konkursas vyks 2020 m. sausio 31 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje.

Linkime skaitovams kūrybinės sėkmės!

Informaciją pateikė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė