Jaunųjų tyrinėtojų atradimai

• Paskelbta: 2024-05-16

Gegužės 15 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija tapo mažųjų mokslininkų susibūrimo erdve.

Vaikai per mokslo metus aistringai tyrinėja aplinką, bando ir išbando, kas iš ko atsiranda, o svarbiausia – trokšta šios veiklos rezultatais pasidalyti su bendraamžiais. Būtent tokiu tikslu Vilniaus miesto mokyklų antrokai, trečiokai ir ketvirtokai susirinko mūsų gimnazijoje į tradicinę gamtamokslinę  konferenciją. Rengti tiriamuosius darbus savo ugdytinius skatina mokytojai, o jų pristatymą konferencijoje organizuoja Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojų metodikos būrelis.

Per konferenciją pristatyta net 19 praktinių – tiriamųjų darbų; gerų emocijų buvo dešimteriopai daugiau. Visi dalyviai pagirti, apdovanoti, padrąsinti ir paskatinti toliau tyrinėti savo aplinką ir ugdyti savo talentus.