Susitikimas su rašytoja, vertėja, pedagoge VILĖ VĖL

• Paskelbta: 2024-05-08

2024-05-06 gimnazijoje lankėsi rašytoja, vertėja, pedagogė Vilė Vėl. Rašytoja yra kelių kūrinių paaugliams autorė. Tai apysaka Parašyk man iš Afrikos (2003, IBBY Lietuvos skyriaus Prano Mašioto premija), apsakymų rinkinys Kaip mes išgarsėjome (2012), apysaka Pereik tiltą, kvaily (2016).

Rašytoja Vilė Vėl Skaitytojų klubo „Knygų bičiuliai“ nariams ir septintokams organizavo Kūrybinio rašymo dirbtuves. Mokiniai mokėsi dienoraščio rašymo paslapčių. Taip pat kalbėta ir dalintasi įspūdžiais apie apsakymą „Goda“, kadangi to kūrinio veiksmas vyksta Fabijoniškėse ir mūsų mokykloje. Vėliau moksleiviai, kurie norėjo, pasidalijo tą dieną rašyto dienoraščio ištraukomis. Rašytojos paskatinti kai kurie sakė ateityje rašysiantys dienoraštį.

Susitikimo pabaigoje skaitytojai pateikė rašytojai Vilei Vėl pačių įvairiausių klausimų.

Moksleiviai patobulino pažinimo, kultūrinę, kūrybiškumo, komunikavimo kompetencijas.

Informaciją pateikė mokytoja Violeta Juodelienė