PATYRIMINĖ PRANCŪZŲ KALBOS PAMOKA

• Paskelbta: 2024-04-11

Pagal projektą „Vilnius yra mokykla“ balandžio 11 d. prancūzų kalbos mokytoja ekspertė Oksana Smirnova vedė 8 klasių mokiniams, besimokantiems prancūzų kalbos, patyriminę pamoką „Mano miestas: vietos prielinksniai“. Per pamoką mokiniai atliko su gramatika susijusias užduotis, pvz., pagal aprašymą rado pastatą ir tiksliai pažymėjo jį žemėlapyje, įrašė tinkamus prielinksnius. Atlikdami kūrybinę užduotį, jie sudarė nurodytos senamiesčio vietos planą ir sugalvojo sakinių jam pristatyti.

Mokiniams tokia pamoka buvo nauja pozityvi patirtis. Reflektuodami pamoką mokiniai džiaugėsi darbu komandoje, galimybe praktiškai pritaikyti prancūzų kalbos žinias, taip pat jie Vilniuje atrado naujų įdomių vietų. Mokiniai tikisi ir daugiau panašių pamokų Vilniaus erdvėse, nes jaučiasi įkvėpti tokios mokymosi formos ir užsienio kalbos vartojimo galimybių.

Oksana Smirnova, prancūzų kalbos mokytoja ekspertė