Tyrė socialinių medijų poveikį

• Paskelbta: 2024-03-28

Atrodo, kad mokiniai ir socialiniai tinklai yra geriausi draugai. Ar tai tiesa, nusprendė ištirti septintokės. Savo darbo rezultatus š. m. kovo 21 d. 7c klasės mokinės Gabija Riškutė, Ugnė Klizaitė, Austėja Oskominaitė, Augustina Ambrulaitytė, Gabija Januškevičiūtė ir Ieva Marija Žvinytė, vadovaujamos vyresniosios socialinės pedagogės Gintarės Bartašienės ir užsienio kalbos (rusų) mokytojos metodininkės Liudmilos Leonavičinės pristatė Vilniaus miesto  pedagoginės psichologinės tarnybos, Antano Vienuolio progimnazijos  ir Vilniaus miesto socialinių pedagogų metodinio būrelio organizuotoje Vilniaus miesto 5–8 klasių mokinių konferencijoje „Socialinių medijų poveikis vaikams ir paaugliams“. Konferencijos tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą, skatinti juos dalytis  savo įžvalgomis ir patirtimi apie socialinių medijų poveikį mokiniams. Mūsų septintokės konferencijoje pristatė pranešimą, grįstą mūsų gimnazijos mokinių apklausa, ir savo sukurtą vaizdo filmuką bei vaizdo medžiagą. Konferencijos rengėjai ir Vilniaus miesto mokyklų mokiniai labai gerai įvertino mūsų gimnazijos atstovių indėlį į renginio sėkmę.

Konferencijai pateiktas skaidres autorės maloniai pasiūlė gimnazijos bendruomenei naudoti per temines klasių valandėles.

Vyresnioji socialinė pedagogė
Gintarė Bartašienė