Kūrybingumo sesija Vilniaus kolegijoje

• Paskelbta: 2024-04-09

Pagal mūsų gimnazijos bendradarbiavimo su Vilniaus kolegija sutartį vyksta nemažai įdomių renginių kolegijos edukacinėse erdvėse. Kovo 28 d. grupė III gimnazijos klasių mokinių, vadovaujamų gimnazijos psichologės Vidutės Ališauskaitės, dalyvavo Verslo vadybos fakulteto rengiamuose kūrybingumo mokymuose – idėjų generavimo sesijoje.

Mokymus vedė kolegijos lektorė Laima Paraukienė. Per praktinės veiklos dalį mokiniai turėjo pasirinkti iššūkį ir rasti jam kūrybingą atsaką. Nusprendę išsiaiškinti, kokiais inovatyviais būdais būtų galima integruoti į visuomenę benamius ir priklausomybių turinčius asmenis, mokiniai pasirodė labai kūrybingai ir buvo puikiai įvertinti.

Lektorius Karolis Visockas supažindino gimnazistus su Reklamos laboratorijos galimybėmis ir vizualiniais verslo sprendimais. Mokiniai buvo nustebinti ir sužavėti technologijų teikiamomis galimybėmis ir kūrybinės veiklos įtraukiančia galia.

Esame dėkingi lektoriams, atvėrusiems gimnazistams patrauklią veiklos sritį.

Psichologė Vidutė Ališauskaitė