Bendraujame ir bendradarbiaujame.#MepaLIETUVA

• Paskelbta: 2024-04-10

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos I d klasės mokiniai, žaisdami tarptautinį žaidimą TAIP – NE, susitiko ir susipažino su Čekijos Respublikos kalbų mokyklos komanda (Stredni hotelova škola, Vyšši odborna skola a Jazykova škola zkoušky s.r.d.).

Šios mokyklos moksleiviai taip pat dalyvauja MEPA projekte. Devintokai vieni kitiems pasakojo apie savo kraštą, supažindino su istorija, kultūra, dalijosi patirtimi, kaip gyvena ir mokosi, leidžia laisvalaikį, aptarė, kokias veiklas atlieka vykdydami MEPA projektą.

Taip pat mokiniai pasidalijo patirtimi, kaip organizuoja  ir švenčia Europos Sąjungos dieną, kokie renginiai ta proga vyko jų mokykloje ar gimnazijoje.

Devintokai po renginio išreiškė viltį, kad būtų puiku, jeigu šiais metais burtų keliu išsitrauktų pristatyti Čekiją, nes daug ką turi pasakyti apie naujų draugų mokyklą, šalies kultūrą. Ne veltui sakoma, kad draugystės padeda pažinti pasaulį, suartina žmones ir daro pasaulį be sienų.