Apsilankymas VILNIAUS KNYGŲ mugėje 2023

• Paskelbta: 2023-02-28

Vasario 24 dieną Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos mokiniai lankėsi 2023 metų Vilniaus knygų mugėje, vykusioje LITEXPO rūmuose. Penktadienio diena vadinosi Įspūdžių diena. Įspūdžių pasisėmė 6al, IIal ir IIb mokiniai, šių klasių vadovai. Mokiniai buvo supažindinti su svarbiausių Lietuvos leidyklų stendais, šeštokams buvo pasiūlytos edukacijos, dešimtokams paskaitos, konkursai, susitikimai su rašytojais ir muzikantais. Po įžanginės apžvalginės ekskursijos po Knygų mugės sales, mokiniams buvo duota laisvo laiko patiems pasirinkti veiklą pagal savo pomėgius. Iš Knygų mugės visi sugrįžo pilni įspūdžių.

Apie įsimintiną pasivaikščiojimą Vilniaus knygų mugėje įspūdžiais pasidalijo dešimtokai.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė,
  lietuvių kalbos mokytojas ekspertas  Vidas Garliauskas