Kūrybinių darbų paroda MANO ANGELAS

• Paskelbta: 2022-12-19

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos 7 kl. mokiniai susipažino su antrinių žaliavų menu „no waste art“,  kūrė projektus ir eskizus kūrybiniam darbui „Mano angelas“. Projekto tikslas– ugdyti mokinių sąmoningumą ir keisti požiūrį į vartotojiškumą. Kūryba iš antrinių žaliavų mokiniams atvėrė neribotas vaizduotės galimybės, sukėlė diskusijas bei apmąstymus. Kartono atliekos gali būti naudingos net ne po vieną kartą, skaičiuojama, kad jas galima perdirbti iki šešių kartų. O perdirbus kilogramą stiklo duženų galima gauti tokį pat kiekį naujo stiklo. Tekstilės gaminius galima paversti naujais praktiškais gaminiais. Mokiniai entuziastingai naudodami erdvinę bei spalvinę raišką, derindami  formas, spalvas, faktūras kūrė angelų kompozicijas.

Paroda eksponuojama gimnazijos antrame aukšte prie dailės kabineto. Kviečiame apsilankyti.

Parodą parengė dailės vyr. mokytoja Vilma Kaplanovskienė