ŠV. KALĖDŲ STEBUKLO BELAUKIANT. KALĖDŲ MISTERIJA. Europa – tai kultūra ir švietimas #MepaLIETUVA

• Paskelbta: 2022-12-27

2022 m. gruodžio 21 d. gimnazijos salėje vyko tradicinė Kalėdų misterija. Misterijos pagrindą sudarė Šventojo Rašto tekstai, pasakojantys apie pranašo Izaijo kvietimą ruošti Viešpačiui kelią, Išganytojo laukimą ir gimimą. Aktoriai buvo 6a, 8bl kl. ir Ib, IVa gimnazijos kl. mokiniai. Misterijoje giedojo gimnazijos jaunučių ir jaunių chorai (vadovė muzikos mokytoja metodininkė Rima Akelienė), krikščioniškos muzikos vokalinis ansamblis (vadovas tikybos vyresnysis mokytojas Sigitas Žukauskas), lotynų ir lietuvių kalbų mokytojo eksperto Vido Garliausko suburtas berniukų vokalinis ansamblis, grojo liaudies instrumentų ansamblis (vadovas muzikos mokytojas metodininkas Stasys Lukauskas), šoko studijos „Papartėlis“ šokėjų grupės (meno vadovė, šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė). Renginį režisavo tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė. Gimnazijos bendruomenę pasveikino Vilniaus Šv. Kryžiaus Atradimo (Kalvarijų) parapijos vikaras kunigas Renatas Švenčionis.

Tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė