SLURŠ PROGRAMOS APIBENDRINIMAS

• Paskelbta: 2021-06-08

Lietuvos moksleivių sąjunga startavo su SLURŠ programa, kurios tikslas – supažindinti mokinius su sveikatos ir lytiškumo sampratomis, psichinės ir socialinės sveikatos skirtumais, paskatinti kokybišką̨ ir suprantamą lytiškumo ugdymą̨. Lapkričio mėnesio pradžioje mūsų gimnazija prisijungė prie šios organizacinės veiklos, kurios ambasadorėmis tapo Augustė Misiūnaitė ir Noja Rudėnaitė. SLURŠ programos metu gimnazijos socialiniuose tinkluose buvo keliami informaciniai straipsniai (įdomūs faktai apie fizinį aktyvumą, apie psichinę sveikatą, šeimą), vyko interviu su mokyklos psichologe Audrone Zimbliene, dalyvauta zumbos pamokoje su licencijuota trenere Greta Burbaite ir kt.

Dėkojame gimnazijos mokinių tarybos narėms už dalyvavimą šiame projekte, už įdomios ir aktualios informacijos perteikimą gimnazijos mokiniams.

Džiaugiamės, kad Augustė Misiūnaitė (IIa) ir Noja Rudėnaitė (IIa) pripažintos aktyviausios SLURŠ projekto dalyvės Lietuvoje!

Tikimės sulaukti energingo gimnazijos mokinių dalyvavimo visuose projektuose ir kitais mokslo metais!

Gimnazijos mokinių tarybos narės Kamilė Dulko (Ib) ir Roberta Jonavičiūtė (Ib)