Integruotas dailės ir muzikos projektas M. K. ČIURLIONIO SPALVŲ IR ŽENKLŲ INTERPRETACIJOS

• Paskelbta: 2020-03-12

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos 7a, 7b, 7c, 7d kl. mokiniai balandžio 22–29 dienomis dalyvavo dailės ir muzikos integruotame projekte M. K. Čiurlionio spalvų ir ženklų interpretacijos. Mokiniai dailės ir muzikos pamokų metu susipažino su M. K. Čiurlionio kūrybos bruožais, analizavo kompozitoriaus sukurtą simfoninę poemą „Jūra“, aplankė virtualią M. K. Čiurlonio paveikslų galeriją, peržiūrėjo kūrinius susijusius su jūra. Kūrybinius ir meninės raiškos gebėjimus mokiniai plėtojo naudodami meninės išraiškos priemones –  linijas, dėmes, tamsias bei šviesias spalvas, simbolius ir improvizuotai piešdami ramios bei audringos jūros kompozicijas. Šį projektą organizavo muzikos mokytoja metodininkė Danutė Zabukienė, dailės vyr.mokytojos Gintė Mažiulienė ir Vilma Kaplanovskienė.