Išvyka į MO muziejų

• Paskelbta: 2020-02-14

Š. m. vasario 12 d. I AL gimnazijos klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Aušros Šidlauskienės, vyko į MO muziejaus organizuojamą edukacinę programą Transformacija. Integruota istorijos ir dailės pamoka.

Ši edukacinė programa buvo pasirinkta sąmoningai, nes 1990-ųjų  metų laikotarpis yra aktualus ir įdomus laikmetis Lietuvos istorijoje

Suvokti to laikmečio transformacijos etapus parodoje padėjo interaktyvi integruota istorijos ir dailės pamoka „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Jos metu mokiniai ieškojo šaltinių ir faktų, kuriais remdamiesi analizavo, kaip ir kokie visuomenės pokyčiai vyko įvairiose gyvenimo srityse XX a. 10-ajame dešimtmetyje. Žaisminga forma įtraukiančių užduočių pagalba mokiniai kalbėjo apie sudėtingą laikotarpį, kuriame keitėsi viskas – visuomenė, vertybės, pasaulėžiūra, ekonomika, mados, laisvalaikis ir net požiūris į save.

Edukacinė programa labai patiko. Mokiniai nusprendė dar ne kartą aplankyti MO muziejuje organizuojamas naujas edukacines programas.