Gimnazijos mokiniai dalyvavo MARIJOS RADIJO tiesioginėje transliacijoje

• Paskelbta: 2020-02-13

2019 m. lapkričio 7 d. gimnazijos mokiniai pirmą kartą pravėrė Marijos radijo Vilniaus studijos duris ir dalyvavo tiesioginėje ROŽINIO MALDOS transliacijoje. Tapo gražia tradicija radijo bangų pagalba kartą į mėnesį kalbėti Rožinį visai Lietuvai. Ką apie tai kalba patys vaikai?

„Šių metų sausio 23 d. kartu su keliais klasės draugais vykome į Marijos radiją, kur tiesioginėje transliacijoje kalbėjome Rožinio maldą. Iki tol nebuvau buvusi radijuje, todėl buvo įdomu pamatyti, kaip vyksta tiesioginė transliacija, tačiau dar svarbiau buvo pajausti mūsų visų bendrumą maldoje. Mes visi labai jaudinomės, bet Rožinį kalbėjome iš visos širdies. Džiaugiuosi, kad šios bendros mūsų maldos per radiją klausėsi ir mano namiškiai. Labai norėčiau dar kartą sudalyvauti bendroje Rožinio maldos tiesioginėje transliacijoje. Tai labai jaudinanti patirtis.“

„Į Marijos radiją važiavau  vedama smalsumo, noro pažinti tai, kas man dar nepažįstama. Po abiejų apsilankymų radijo studijoje mane aplankė įvairios mintys ir jausmai… Aš ir mano šeimos nariai neabejojame, kad nuoširdžios maldos pasiekė tuos, kurie mums yra labai svarbūs ir brangūs, tik šalia jau nebėra… “

„Kai mokytojas mane pakvietė, turėjau pasirinkti eiti ar ne. Aš nuėjau, nes norėjau išbandyti save, suvokti, kaip reikia kalbėti Švč. Mergelės Marijos Rožinį. Pradžioje buvo baisu, nes bijojau suklysti, bet vėliau supratau, kad reikia kalbėti lėtai. Rožinio kalbėjimas Marijos radijo transliacijoje buvo nuostabi patirtis. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti.“

Informaciją parengė tikybos mokytojas Sigitas Žukauskas