Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursas KALĖDINIS ATVIRUKAS

Dailės raiškos būrelio mokiniai (vadovė Gintė Mažiulienė), dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurse Kalėdinis atvirukas.Dalyvių darbai buvo vertinami trijose amžiaus kategorijose: 7–10 m., 11–14 m. ir 15–18 m. Konkurse dalyvavo 764 mokinių iš Lietuvos, Lenkijos, Norvegijos, Škotijos, JAV, Baltarusijos ir Rusijos. Buvo išrinkta po penkis kiekvienos amžiaus grupės talentingiausių kūrėjų. Vertinimo komisija taip pat atrinko 60 mokinių darbų, kurie papildė virtualią parodą.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinė Emilija Jaksibogaitė (IIIc) tapo laureate ir gruodžio 11 d. apdovanota diplomu per virtualų parodos atidarymą. O mokinės Ugnės Ladygaitės (4ad) atvirukas pateko į virtualią parodą.

Kviečiame pažiūrėti virtualią laureatų ir dalyvių Kalėdinių atvirukų parodą (parodos atidarymo vaizdo įrašas):

Dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė