Lankstinuko konkursas AŠ SAUGUS

Vilniaus saugaus miesto centras nuo 2020 m. vasario 3 d. iki 2020 m. vasario 28 d. organizavo lankstinuko konkursą „Aš saugus“. Konkursui pateikti lankstinukai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse: 1-4, 5-8 ir 9-12 kl. Lankstinuko konkurse dalyvavo gimnazijos 3AD kl. (mokyt. Ona Bacvinkienė) ir 4AD kl. (mokyt. Rita Jonušienė) mokiniai. Jiems vadovavo dailės mokytojos Gintė Mažiulienė ir Irena Staknienė. Mokiniai susipažino su pagrindiniais grafinio dizaino ir informacinio lankstinuko kūrimo principais, rinko informaciją apie saugios gyvensenos elementus ir saugų elgesį, aiškinosi nesaugias situacijas buityje ir aplinkoje, aptarė, kaip jų išvengti. Vaikai rašė trumpas žinutes ir piešė situacijas, kurios mokytų saugiai elgtis ir išvengti įvairių nelaimių. Visi 3AD  ir 4AD kl. mokiniai sukūrė meniškų, įtaigių lankstinukų ir dalyvavo Vilniaus saugaus miesto centro paskelbtame konkurse (daugiau informacijos centro interneto svetainėje vismc.lt ).

Sveikiname lankstinuko konkurso laureates:
I vietos laimėtoją 4AD kl. mokinę Miglę Morkūnaitę, dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė;
II vietos laimėtoją 3AD kl. mokinę Liepą Kisieliūtę, dailės mokytoja ekspertė Irena Staknienė.

Visų 3AD  ir 4AD kl. mokinių sukurtų lankstinukų ,,Aš saugus“ parodą numatoma surengti gimnazijos bibliotekoje.

Informaciją parengė dailės mokytoja ekspertė Irena Staknienė