Kūrybinių darbų konkursas KODĖL AŠ MYLIU VILNIŲ?

Jau ketvirtus metus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ kviečia atsakyti į klausimą Kodėl aš myliu Vilnių? ir organizuoja kūrybinių darbų konkursą, skirtą Vilniaus miesto gimtadieniui paminėti. Jo metu mokiniai kviečiami tapti aktyviais vilniečiais, domėtis Vilniaus istorija, paveldu, kultūra, vertybėmis ir, kūrybiškai pažvelgus į savo miestą, siųsti darbus, kurie vertinami trijose kategorijose: dailės, fotografijos bei literatūros (eilėraščių, rašinių ar esė).

Mūsų gimnazijos mokiniai išbandė savo jėgas dailės bei fotografijos kategorijose.

Norėtume pasidžiaugti, kad I amžiaus grupėje, dailės kategorijoje pirmą vietą užėmė Greta Mažiulytė (1ad kl.). Be to, Rasos Kalantaitės (7c kl.) bei Viktorijos Nenartovičiūtės ir Viktorijos Ramanauskaitės (IA gimnazijos kl.) piešiniai pateko į parodą. Kristinos Jasaitės (IVb gimnazijos kl.) fotografija nominuota už kontrastų savo mieste įamžinimą.

Kūrybinių darbų konkurso „Kodėl aš myliu Vilnių?“ laureatų darbų parodos atidarymas vyko sausio 24 d. Užupio menų inkubatoriaus galerijoje „Kalnas“. Paroda veiks iki vasario 7 d.