EUROPOS PINIGŲ VIKTORINA

2020 m. Europos pinigų viktorina – jau ketvirtą kartą visoje Europoje įvyksiantis konkursas, kurio tikslas – gerinti 13–15 metų amžiaus mokinių finansinį raštingumą. Jis kasmet sutraukia šimtus tūkstančių jaunuolių iš visos Europos bei kitų šalių. Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmajame, nacionaliniame etape, kiekvienos šalies mokiniai varžosi tarpusavyje. Du geriausiai pasirodę mokiniai, atstovaujantys šalies komandai–nugalėtojai, dalyvauja Europos finaliniame etape. Dėl koronaviruso pandemijos gyvas jaunimo susitikimas Briuselyje perkeltas į virtualią erdvę ir vyks nuotoliniu būdu.

Pirmiausia klasės (ar jų atstovai) registruojasi nacionalinei viktorinai, kuri Lietuvoje vyksta tiesiogiai internetu. Sumaniausi ir aktyviausi tos pačios klasės mokiniai, geriausiai bei greičiausiai atsakiusieji į 15 klausimų, paskelbiami nacionalinio turo nugalėtojais bei kviečiami dalyvauti Europos finale.

Džiaugiamės, kad gimnazijos mokinės SAULĖ ČAPLIKAITĖ IR EVA ŠUMSKYTĖ paskatintos papildomais prizais Europos  pinigų viktorinos nacionaliniame ture.

Mokiniams konkursui pasirengti padėjo ekonomikos mokytoja metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja Vigilija Kelerienė.

Ekonomikos mokytoja metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja Vigilija Kelerienė