Pažink emocijas. Įveik stresą

• Paskelbta: 2024-03-01

Laimė visada šalia. Laimė – vidinė būsena. Žmonės, kaip gėles, turi vienas kitą laistyti meile ir laime, rūpesčiu ir atsidavimu, kad jų gyvenimas žydėtų.

Įgyvendinant gimnazijoje streso valdymo ir psichinės sveikatos stiprinimo  programą „Pažink emocijas. Įveik stresą“ vasario mėnesį 1 ir 2 pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Laimė tai...“. Projektas buvo skirtas emocijų pažinimui, pozityvaus mąstymo skatinimui, psichinės sveikatos stiprinimui bei tarpusavio ryšių stiprinimui. Pamokėles apie laimę pirmokams ir antrokams vedė mokinių tarybos nariai. Jų metu vaikai kalbėjosi apie laimę, apie geras emocijas, džiaugsmą, meilę, vertybes, tikejimą, viltis ir svajones. Savo pamąstymus ir potyrius pradinių klasių mokiniai vaizdavo piešiniuose, su kuriais galima plačiau susipažinti gimnazijos skaitykloje organizuojamoje parodoje.

VSS Viktorija Ališauskienė,
Vyresnioji socialinė pedagogė Gintarė Bartašienė