Tarptautinis žaidimas „TAIP-NE“

• Paskelbta: 2024-02-12

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame žaidime TAIP-NE. Žaidimo taisyklės reikalauja užduoti varžovo komandai klausimų apie šalį ir iš atsakymų suprasti, kokios šalies ta komanda (klausimai suformuluoti taip, kad į juos galima atsakyti tik „taip“ arba „ne“).

Gruodžio 4 d. Ial gimnazijos klasės mokiniai žaide su Čekija (Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.);

gruodžio 14 d.  Id gimnazijos klasės mokiniai žaidė su Tadžikistanu (Abdullo Ali gimnazija);

sausio 17 d. Ial gimnazijos klasės mokiniai žaidė su Latvija (Saldus vidusskola);

vasario 8 d. Id gimnazijos klasės mokiniai žaidė su Estijos mokykla, kuri yra Tartu.

Po kiekvieno žaidimo abiejų varžovių komandos pasikalbėjo apie savo šalių mokyklas, sužinojo, kas visų vienoda, o kas skiriasi. Pvz., Ial gimnazijos klasės mokiniai sužinojo, kad pats geriausias pažymys Čekijos mokykloje yra 1, o Latvijoje sustiprinto dalyko mokymo klasėse būna po biologijos ar chemijos 6 pamokas per savaitę.

Žaidymą organizavo ir vedė užsienio (rusų) kalbos mokytoja metodininkė Liudmila Leonavičienė.