701 VILNIAUS GIMTADIENIS

• Paskelbta: 2024-02-02

Gimnazijos meno kolektyvai bendruomenei surengė įspūdingą Vilniaus gimtadienio šventę, visos savaitės ilgąsias pertraukas paversdami mūsų miesto, kaip geriausio draugo, sveikinimu. Jaunučių choras smagiomis dainelėmis siuntė sostinei savo vaikystės džiaugsmą, solistas Leonas Bukauskas žadino sentimentus gimtajam miestui, tautinių šokių ansamblis „Papartėlis“ bei šiuolaikinių šokių atlikėjai šoko ir šokdino, liaudies instrumentų ansamblis žadino energiją ir kūrė tautinio tapatumo pojūtį.

Programą parengė ir drauge su bendruomene švente mėgavosi maestro Alvydas Jegelevičius, šokių mokytojos Birutė Akelaitienė ir Liana Drungilienė, choro vadovė Sonata Stakionienė  ir kapelmeisteris Stasys Lukauskas.

Visi gimnazijos bendruomenės nariai, per pertraukas įsisukę į šventę, galėtų pasakyti: „Ir aš ten buvau, šokau ir dainavau...“