Projektas „Christmas around the world“ (Kalėdos visame pasaulyje)

• Paskelbta: 2023-12-22

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Virginija Vilkauskienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Snieguolė Imbrasienė su I gimnazijos klasių mokiniais gruodžio 18–22 dienomis vykdo projektą „Christmas around the world“ (Kalėdos visame pasaulyje). Mokiniai rengia pristatymus, kaip Kalėdos yra švenčiamos įvairiose pasaulio šalyse. Visa projekto medžiaga pateikiama „Padlet“ platformoje. Tai vienas iš įrankių, kuriuos mokytojos aktyviai naudoja pamokose pasitelkdamos Erasmus+ projekto „Kalbų mokymasis ir technologijų taikymas skaitmeniniame pasaulyje, įtraukusis ugdymas“ metu įgytas žinias. Maloniai kviečiame pasidžiaugti ir pasigrožėti mūsų gimnazistų sukurtais darbais. Labiausiai patikusius darbus galite įvertinti žvaigždutėmis, esančiomis po kiekviena prezentacija.