7E KLASĖS IŠVYKA Į LIETUVOS NACIONALINĮ RADIJĄ IR TELEVIZIJĄ

• Paskelbta: 2024-01-23

Sausio 12 d. 7e kl. lankėsi Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos edukacijoje, skirtoje Sausio 13-osios įvykiams atminti, bei LRT muziejuje. Čia, S. Konarskio gatvėje, aplankėme moderniausias Baltijos šalyse radijo ir televizijos studijas bei senąją Gustavo virtuvėlę.Matėme Sausio 13-osios šaudymus menančias sienas ir unikalią radijo bei televizijos technikos ekspoziciją, paslaptingus dekoracijų sandėlius ir jaukius grimo kambarius, erdvią žinių tarnybą, stebėjome laidos „Labas vakaras, Lietuva“ filmavimo užkulisius, LRT „širdį ir smegenis“ – aparatinę.  Taip pat nusišypsojo laimė patekti į „Tūkstantmečio vaikų“ laidos užkulisius ir pakalbinti dalyvius bei nusifotografuoti su The Roop muzikos grupės lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi. Mokiniai patyrė ir istorijos dvelksmą, ir dabarties kvėpavimą, todėl grįžo įkvėpti daug ką naujai apmąstyti.

7E klasės vadovė Vilma Kaplanovskienė