EUROPOS KALBŲ dienos. #MepaLIETUVA.

• Paskelbta: 2023-09-27

Rugsėjo 26 ir 27 gimnazijoje skambėjo EUROPOS KALBŲ dienos.

Šiemet jos skirtos naujiems įvairių kalbų žodžiams, kuriuos mokiniai jau išmoko ar ketina išmokti. Todėl parengtą stendą-sienelę, skirtą dalytis naujais žodžiais, mokiniai pildė abi dienas.

Per pertraukas rekreacijoje vyko ir kitokie mainai: vieni mokiniai lietuvių liaudies dainas, mokytojų lotynistų išverstas į lotynų kalbą, mainė į bendramokslių nuostabą ir susižavėjimą, kiti Kahoot žaidime II gimnazijos klasių užduotis – į savo kalbinę nuovoką. Per užsienio kalbų pamokas daugelio klasių mokiniai dalyvavo protų mūšiuose, kurių užduotys buvo pateiktas Europos Komisijos oficialiame puslapyje.

Pradinių klasių ketvirtokai įsirengė „Kalbos dirbtuves“ ir ten sukurtais darbeliais papuošė savo klasių duris.

O smagiausia visiems buvo dainų fiesta – jos skambėjo ne tik lotynų, bet ir anglų, italų, prancūzų bei kitomis kalbomis.

Užsienio kalbų mokytojų metodikos grupė, vadovaujama prancūzų kalbos mokytojos ekspertės Oksanos Smirnovos džiaugiasi savo mokinių žiniomis, entuziazmu ir išmone!